Cello C1924F 19" 720P (HD) LED vs Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED Karşılaştırması

Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED
Kazanan

Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED

SKOR
15 - 3
59
Benzerlik Puanı

İki ürünün teknik özellikleri %59 oranında birbiriyle aynıdır.

Puan Karşılaştırması

Cello C1924F 19" 720P (HD) LED: 42 PuanCello C1924F 19" 720P (HD) LED: 38 PuanCello C1924F 19" 720P (HD) LED: 45 PuanCello C1924F 19" 720P (HD) LED: 40 PuanCello C1924F 19" 720P (HD) LED: 52 PuanCello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED: 52 PuanCello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED: 48 PuanCello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED: 55 PuanCello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED: 62 PuanCello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED: 68 PuanTasarım veMalzemePerformansTeknoloji veDonanımKullanıcıDeneyimiFiyat /Performans
Tümünü Göster
Cello C1924F 19" 720P (HD) LED43
Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED57
Teknik Özellikler
EkranEkran
Ekran BoyutuFark
19" (48 Ekran)
32" (81 Ekran)
Piksel YoğunluğuFark
82 ppi
49 ppi
KontrastFark
1.000:1
3.000:1
SesSes
Dolby DigitalFark
Yok
Bilgi yok
Dolby Digital PlusFark
Yok
Bilgi yok
Dolby VirtualFark
Yok
Bilgi yok
Ses Çıkış GücüFark
2 x 3 Watt
2 x 6 Watt
Kablosuz BağlantılarKablosuz Bağlantılar
AirPlayFark
Yok
Var
BluetoothFark
Yok
Var
Dahili Wi-FiFark
Yok
Var
MiracastFark
Yok
Var
Giriş / Çıkış PortlarıGiriş / Çıkış Portları
Ethernet (RJ45) GirişiFark
0 adet
1 adet
HDMI GirişiFark
1 adet
2 adet
USB GirişiFark
1 adet
2 adet
EnerjiEnerji
Güç TüketimiFark
13 Watt
26 Watt
BoyutlarBoyutlar
AğırlıkFark
2,35 kg
5 kg
GenişlikFark
42,8 cm
72,1 cm
HacimFark
9.142,08 cm³
25.923,56 cm³
KalınlıkFark
8 cm
8,5 cm
UzunlukFark
26,7 cm
42,3 cm
Smart TV / YazılımSmart TV / Yazılım
Dahili Smart TV YazılımıFark
Yok
Var
Tarayıcı (Browser)Fark
Yok
Var
Telefon Kumanda UygulamasıFark
Bilgi yok
Var
USB Kayıt ÖzelliğiFark
Yok
Bilgi yok
EkranEkran
19" (48 Ekran)
Ekran BoyutuFark
32" (81 Ekran)
82 ppi
Piksel YoğunluğuFark
49 ppi
1.000:1
KontrastFark
3.000:1
SesSes
Yok
Dolby DigitalFark
Bilgi yok
Yok
Dolby Digital PlusFark
Bilgi yok
Yok
Dolby VirtualFark
Bilgi yok
2 x 3 Watt
Ses Çıkış GücüFark
2 x 6 Watt
Kablosuz BağlantılarKablosuz Bağlantılar
Yok
AirPlayFark
Var
Yok
BluetoothFark
Var
Yok
Dahili Wi-FiFark
Var
Yok
MiracastFark
Var
Giriş / Çıkış PortlarıGiriş / Çıkış Portları
0 adet
Ethernet (RJ45) GirişiFark
1 adet
1 adet
HDMI GirişiFark
2 adet
1 adet
USB GirişiFark
2 adet
EnerjiEnerji
13 Watt
Güç TüketimiFark
26 Watt
BoyutlarBoyutlar
2,35 kg
AğırlıkFark
5 kg
42,8 cm
GenişlikFark
72,1 cm
9.142,08 cm³
HacimFark
25.923,56 cm³
8 cm
KalınlıkFark
8,5 cm
26,7 cm
UzunlukFark
42,3 cm
Smart TV / YazılımSmart TV / Yazılım
Yok
Dahili Smart TV YazılımıFark
Var
Yok
Tarayıcı (Browser)Fark
Var
Bilgi yok
Telefon Kumanda UygulamasıFark
Var
Yok
USB Kayıt ÖzelliğiFark
Bilgi yok

Cello C1924F 19" 720P (HD) LED vs Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED Ekran Boyutu Karşılaştırması

Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED modeli, köşeden köşeye 13.00" daha uzun bir ekrana sahip. Bu da toplam kullanım alanının %183.7 daha geniş olduğu anlamına gelir.

Cello C1924F 19" 720P (HD) LED (19")
Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED (32")

Sıkça Sorulan Sorular

Cello C1924F 19" 720P (HD) LED mi Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED mi daha iyi?

Yapay zeka değerlendirmesinde Cello C1924F 19" 720P (HD) LED 100 üzerinden 43, Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED ise 57 puan aldı. Bu puana göre Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED önde. İki model 13 özellikte ayrışıyor; hangisinin size uygun olduğu bu farklara göre değişir.

Cello C1924F 19" 720P (HD) LED ve Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED arasındaki farklar neler?

Öne çıkan farklar (sırasıyla Cello C1924F 19" 720P (HD) LED ve Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED): Ekran Boyutu: 19" (48 Ekran) vs 32" (81 Ekran); Piksel Yoğunluğu: 82 ppi vs 49 ppi; Kontrast: 1.000:1 vs 3.000:1; Ses Çıkış Gücü: 2 x 3 Watt vs 2 x 6 Watt; Ethernet (RJ45) Girişi: 0 adet vs 1 adet.

Cello C1924F 19" 720P (HD) LED ve Cello C3224WSF-TRAV 32" 720P (HD) LED'in ortak özellikleri neler?

Her iki modelde de aynı olan özellikler: Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768 px; Ekran Teknolojisi: LED-backlit; Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz; Çözünürlük Standartı: 720p (HD); Bit Derinliği: 8 bit.