Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED vs Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED Karşılaştırması

Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED
Kazanan

Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED

SKOR
21 - 8
33
Benzerlik Puanı

İki ürünün teknik özellikleri %33 oranında birbiriyle aynıdır.

Puan Karşılaştırması

Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED: 58 PuanElement E4STA5517 55" 4K (UHD) LED: 62 PuanElement E4STA5517 55" 4K (UHD) LED: 65 PuanElement E4STA5517 55" 4K (UHD) LED: 60 PuanElement E4STA5517 55" 4K (UHD) LED: 74 PuanElement E550AE55C 55" 4K (UHD) LED: 68 PuanElement E550AE55C 55" 4K (UHD) LED: 72 PuanElement E550AE55C 55" 4K (UHD) LED: 79 PuanElement E550AE55C 55" 4K (UHD) LED: 74 PuanElement E550AE55C 55" 4K (UHD) LED: 81 PuanTasarım veMalzemePerformansTeknoloji veDonanımKullanıcıDeneyimiFiyat /Performans
Tümünü Göster
Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED64
Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED75
Teknik Özellikler
EkranEkran
Ekran Yenileme HızıFark
60 Hz
120 Hz
Bit DerinliğiFark
Bilgi yok
10 bit
HDR10+Fark
Bilgi yok
Yok
HLGFark
Bilgi yok
Var
Mat Ekran ÖzelliğiFark
Bilgi yok
Var
Renk SayısıFark
Bilgi yok
1.07 milyon
KontrastFark
4.000:1
Bilgi yok
ParlaklıkFark
270 Nit
Bilgi yok
Dokunmatik EkranFark
Yok
Bilgi yok
Kavisli EkranFark
Yok
Bilgi yok
Tepki SüresiFark
6,5 ms
Bilgi yok
SesSes
Dolby AudioFark
Bilgi yok
Var
Dolby VirtualFark
Bilgi yok
Yok
Dolby VisionFark
Bilgi yok
Var
Ses Çıkış GücüFark
Bilgi yok
2 x 8 Watt
SRS TheaterSound HDFark
Bilgi yok
Yok
Subwoofer (Bas Hoparlörü)Fark
Bilgi yok
Yok
Kablosuz BağlantılarKablosuz Bağlantılar
AirPlayFark
Bilgi yok
Var
NFCFark
Yok
Bilgi yok
Giriş / Çıkış PortlarıGiriş / Çıkış Portları
Dijital Ses ÇıkışıFark
Bilgi yok
Var
HDMI ARC / eARCFark
Bilgi yok
HDMI ARC, HDMI eARC
HDMI VersiyonuFark
Bilgi yok
HDMI 2.1
USB GirişiFark
2 adet
1 adet
BoyutlarBoyutlar
AğırlıkFark
13,61 kg
11,11 kg
GenişlikFark
112,27 cm
122,68 cm
HacimFark
Bilgi yok
75.384,01 cm³
KalınlıkFark
7,37 cm
8,64 cm
UzunlukFark
72,14 cm
71,12 cm
Smart TV / YazılımSmart TV / Yazılım
Çocuk KilidiFark
Bilgi yok
Var
Dahili Smart TV YazılımıFark
Bilgi yok
Var
Telefon Kumanda UygulamasıFark
Yok
Var
USB Kayıt ÖzelliğiFark
Bilgi yok
Var
Uyku ZamanlayıcısıFark
Bilgi yok
Var
Ön KameraFark
Yok
Bilgi yok
SkypeFark
Yok
Bilgi yok
Diğer ÖzelliklerDiğer Özellikler
En Düşük Çalışma DerecesiFark
5 °C
Bilgi yok
En Yüksek Çalışma DerecesiFark
35 °C
Bilgi yok
Işık SensörüFark
Bilgi yok
Var
RadyoFark
Yok
Bilgi yok
Şarjlı KumandaFark
Bilgi yok
Yok
VESA BağlantısıFark
Bilgi yok
Var
EkranEkran
60 Hz
Ekran Yenileme HızıFark
120 Hz
Bilgi yok
Bit DerinliğiFark
10 bit
Bilgi yok
HDR10+Fark
Yok
Bilgi yok
HLGFark
Var
Bilgi yok
Mat Ekran ÖzelliğiFark
Var
Bilgi yok
Renk SayısıFark
1.07 milyon
4.000:1
KontrastFark
Bilgi yok
270 Nit
ParlaklıkFark
Bilgi yok
Yok
Dokunmatik EkranFark
Bilgi yok
Yok
Kavisli EkranFark
Bilgi yok
6,5 ms
Tepki SüresiFark
Bilgi yok
SesSes
Bilgi yok
Dolby AudioFark
Var
Bilgi yok
Dolby VirtualFark
Yok
Bilgi yok
Dolby VisionFark
Var
Bilgi yok
Ses Çıkış GücüFark
2 x 8 Watt
Bilgi yok
SRS TheaterSound HDFark
Yok
Bilgi yok
Subwoofer (Bas Hoparlörü)Fark
Yok
Kablosuz BağlantılarKablosuz Bağlantılar
Bilgi yok
AirPlayFark
Var
Yok
NFCFark
Bilgi yok
Giriş / Çıkış PortlarıGiriş / Çıkış Portları
Bilgi yok
Dijital Ses ÇıkışıFark
Var
Bilgi yok
HDMI ARC / eARCFark
HDMI ARC, HDMI eARC
Bilgi yok
HDMI VersiyonuFark
HDMI 2.1
2 adet
USB GirişiFark
1 adet
BoyutlarBoyutlar
13,61 kg
AğırlıkFark
11,11 kg
112,27 cm
GenişlikFark
122,68 cm
Bilgi yok
HacimFark
75.384,01 cm³
7,37 cm
KalınlıkFark
8,64 cm
72,14 cm
UzunlukFark
71,12 cm
Smart TV / YazılımSmart TV / Yazılım
Bilgi yok
Çocuk KilidiFark
Var
Bilgi yok
Dahili Smart TV YazılımıFark
Var
Yok
Telefon Kumanda UygulamasıFark
Var
Bilgi yok
USB Kayıt ÖzelliğiFark
Var
Bilgi yok
Uyku ZamanlayıcısıFark
Var
Yok
Ön KameraFark
Bilgi yok
Yok
SkypeFark
Bilgi yok
Diğer ÖzelliklerDiğer Özellikler
5 °C
En Düşük Çalışma DerecesiFark
Bilgi yok
35 °C
En Yüksek Çalışma DerecesiFark
Bilgi yok
Bilgi yok
Işık SensörüFark
Var
Yok
RadyoFark
Bilgi yok
Bilgi yok
Şarjlı KumandaFark
Yok
Bilgi yok
VESA BağlantısıFark
Var

Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED vs Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED Ekran Boyutu Karşılaştırması

Her iki cihaz da birbirine neredeyse tamamen aynı boyutta bir ekran (yaklaşık 54.6") sunuyor.

Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED (54.6")
Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED (54.6")

Sıkça Sorulan Sorular

Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED mi Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED mi daha iyi?

Yapay zeka değerlendirmesinde Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED 100 üzerinden 64, Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED ise 75 puan aldı. Bu puana göre Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED önde. İki model 6 özellikte ayrışıyor; hangisinin size uygun olduğu bu farklara göre değişir.

Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED ve Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED arasındaki farklar neler?

Öne çıkan farklar (sırasıyla Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED ve Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED): Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz vs 120 Hz; USB Girişi: 2 adet vs 1 adet; Ağırlık: 13,61 kg vs 11,11 kg; Genişlik: 112,27 cm vs 122,68 cm; Kalınlık: 7,37 cm vs 8,64 cm.

Element E4STA5517 55" 4K (UHD) LED ve Element E550AE55C 55" 4K (UHD) LED'in ortak özellikleri neler?

Her iki modelde de aynı olan özellikler: Ekran Boyutu: 54,6" (139 Ekran); Ekran Çözünürlüğü: 3840 x 2160 px; Ekran Teknolojisi: LED-backlit, LCD; Çözünürlük Standartı: 4K (UHD); Dikey Görüş Açısı: 178º.