Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED vs Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED Karşılaştırması

Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED
Kazanan

Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED

SKOR
19 - 8
49
Benzerlik Puanı

İki ürünün teknik özellikleri %49 oranında birbiriyle aynıdır.

Puan Karşılaştırması

Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED: 62 PuanHaier 32K7G 32" 720P (HD) LED: 58 PuanHaier 32K7G 32" 720P (HD) LED: 65 PuanHaier 32K7G 32" 720P (HD) LED: 70 PuanHaier 32K7G 32" 720P (HD) LED: 74 PuanHaier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED: 72 PuanHaier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED: 86 PuanHaier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED: 88 PuanHaier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED: 79 PuanHaier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED: 81 PuanTasarım veMalzemePerformansTeknoloji veDonanımKullanıcıDeneyimiFiyat /Performans
Tümünü Göster
Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED66
Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED81
Teknik Özellikler
EkranEkran
Ekran BoyutuFark
32" (81 Ekran)
65" (165 Ekran)
Ekran ÇözünürlüğüFark
1366 x 768 px
3840 x 2160 px
Ekran TeknolojisiFark
LED-backlit, LCD
LED-backlit, LCD, QLED, Mini-LED
Ekran Yenileme HızıFark
60 Hz
144 Hz
Çözünürlük StandartıFark
720p (HD)
4K (UHD)
Bit DerinliğiFark
Bilgi yok
10 bit
Piksel YoğunluğuFark
49 ppi
68 ppi
Renk SayısıFark
Bilgi yok
1.07 milyon
VRR (FreeSync / G-Sync)Fark
Yok
AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium
KontrastFark
5.000:1
Bilgi yok
ParlaklıkFark
220 Nit
2.000 Nit
Tepki SüresiFark
6,5 ms
Bilgi yok
SesSes
Dolby AtmosFark
Bilgi yok
Var
Dolby DigitalFark
Bilgi yok
Var
Dolby Digital PlusFark
Bilgi yok
Var
Dolby VisionFark
Yok
Var
Ses Çıkış GücüFark
2 x 10 Watt
Bilgi yok
DTS:XFark
Yok
Bilgi yok
DTS-HDFark
Yok
Bilgi yok
DTS-HD MasterFark
Yok
Bilgi yok
Kablosuz BağlantılarKablosuz Bağlantılar
Bluetooth VersiyonuFark
Bilgi yok
5.1
Giriş / Çıkış PortlarıGiriş / Çıkış Portları
HDMI ARC / eARCFark
HDMI ARC, HDMI eARC
Bilgi yok
HDMI GirişiFark
3 adet
4 adet
BoyutlarBoyutlar
AğırlıkFark
5,1 kg
23,2 kg
GenişlikFark
71,57 cm
0,145 cm
HacimFark
23.944,94 cm³
97.447,5 cm³
KalınlıkFark
7,93 cm
7,7 cm
UzunlukFark
42,19 cm
87,4 cm
Smart TV / YazılımSmart TV / Yazılım
Çocuk KilidiFark
Var
Bilgi yok
USB Kayıt ÖzelliğiFark
Bilgi yok
Var
Ön KameraFark
Yok
Bilgi yok
Diğer ÖzelliklerDiğer Özellikler
Işık SensörüFark
Yok
Var
Lansman TarihiFark
Bilgi yok
Mayıs 2024
EkranEkran
32" (81 Ekran)
Ekran BoyutuFark
65" (165 Ekran)
1366 x 768 px
Ekran ÇözünürlüğüFark
3840 x 2160 px
LED-backlit, LCD
Ekran TeknolojisiFark
LED-backlit, LCD, QLED, Mini-LED
60 Hz
Ekran Yenileme HızıFark
144 Hz
720p (HD)
Çözünürlük StandartıFark
4K (UHD)
Bilgi yok
Bit DerinliğiFark
10 bit
49 ppi
Piksel YoğunluğuFark
68 ppi
Bilgi yok
Renk SayısıFark
1.07 milyon
Yok
VRR (FreeSync / G-Sync)Fark
AMD FreeSync, AMD FreeSync Premium
5.000:1
KontrastFark
Bilgi yok
220 Nit
ParlaklıkFark
2.000 Nit
6,5 ms
Tepki SüresiFark
Bilgi yok
SesSes
Bilgi yok
Dolby AtmosFark
Var
Bilgi yok
Dolby DigitalFark
Var
Bilgi yok
Dolby Digital PlusFark
Var
Yok
Dolby VisionFark
Var
2 x 10 Watt
Ses Çıkış GücüFark
Bilgi yok
Yok
DTS:XFark
Bilgi yok
Yok
DTS-HDFark
Bilgi yok
Yok
DTS-HD MasterFark
Bilgi yok
Kablosuz BağlantılarKablosuz Bağlantılar
Bilgi yok
Bluetooth VersiyonuFark
5.1
Giriş / Çıkış PortlarıGiriş / Çıkış Portları
HDMI ARC, HDMI eARC
HDMI ARC / eARCFark
Bilgi yok
3 adet
HDMI GirişiFark
4 adet
BoyutlarBoyutlar
5,1 kg
AğırlıkFark
23,2 kg
71,57 cm
GenişlikFark
0,145 cm
23.944,94 cm³
HacimFark
97.447,5 cm³
7,93 cm
KalınlıkFark
7,7 cm
42,19 cm
UzunlukFark
87,4 cm
Smart TV / YazılımSmart TV / Yazılım
Var
Çocuk KilidiFark
Bilgi yok
Bilgi yok
USB Kayıt ÖzelliğiFark
Var
Yok
Ön KameraFark
Bilgi yok
Diğer ÖzelliklerDiğer Özellikler
Yok
Işık SensörüFark
Var
Bilgi yok
Lansman TarihiFark
Mayıs 2024

Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED vs Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED Ekran Boyutu Karşılaştırması

Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED modeli, köşeden köşeye 33.00" daha uzun bir ekrana sahip. Bu da toplam kullanım alanının %312.6 daha geniş olduğu anlamına gelir.

Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED (32")
Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED (65")

Sıkça Sorulan Sorular

Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED mi Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED mi daha iyi?

Yapay zeka değerlendirmesinde Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED 100 üzerinden 66, Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED ise 81 puan aldı. Bu puana göre Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED önde. İki model 13 özellikte ayrışıyor; hangisinin size uygun olduğu bu farklara göre değişir.

Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED ve Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED arasındaki farklar neler?

Öne çıkan farklar (sırasıyla Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED ve Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED): Ekran Boyutu: 32" (81 Ekran) vs 65" (165 Ekran); Ekran Çözünürlüğü: 1366 x 768 px vs 3840 x 2160 px; Ekran Teknolojisi: LED-backlit, LCD vs LED-backlit, LCD, QLED, Mini-LED; Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz vs 144 Hz; Çözünürlük Standartı: 720p (HD) vs 4K (UHD).

Haier 32K7G 32" 720P (HD) LED ve Haier H65M95EUX 65" 4K (UHD) LED'in ortak özellikleri neler?

Her iki modelde de aynı olan özellikler: Dikey Görüş Açısı: 178º; HDR10: Var; HLG: Var; Mat Ekran Özelliği: Var; Yatay Görüş Açısı: 178º.