Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED vs Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED Karşılaştırması

Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED
Kazanan

Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED

SKOR
5 - 3
82
Benzerlik Puanı

İki ürünün teknik özellikleri %82 oranında birbiriyle aynıdır.

Puan Karşılaştırması

Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED: 68 PuanHaier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED: 72 PuanHaier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED: 75 PuanHaier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED: 78 PuanHaier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED: 74 PuanHaier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED: 62 PuanHaier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED: 58 PuanHaier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED: 65 PuanHaier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED: 70 PuanHaier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED: 74 PuanTasarım veMalzemePerformansTeknoloji veDonanımKullanıcıDeneyimiFiyat /Performans
Tümünü Göster
Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED73
Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED66
Teknik Özellikler
EkranEkran
Ekran TeknolojisiFark
QLED, LED-backlit, LCD
LED-backlit, LCD
KontrastFark
Bilgi yok
5.000:1
ParlaklıkFark
Bilgi yok
250 Nit
SesSes
Dolby VisionFark
Var
Yok
Subwoofer (Bas Hoparlörü)Fark
Yok
Var
BoyutlarBoyutlar
AğırlıkFark
7,45 kg
7,3 kg
GenişlikFark
95,7 cm
95,72 cm
HacimFark
43.737,96 cm³
43.800,32 cm³
KalınlıkFark
8,22 cm
8,23 cm
Diğer ÖzelliklerDiğer Özellikler
Lansman TarihiFark
Nisan 2024
Bilgi yok
EkranEkran
QLED, LED-backlit, LCD
Ekran TeknolojisiFark
LED-backlit, LCD
Bilgi yok
KontrastFark
5.000:1
Bilgi yok
ParlaklıkFark
250 Nit
SesSes
Var
Dolby VisionFark
Yok
Yok
Subwoofer (Bas Hoparlörü)Fark
Var
BoyutlarBoyutlar
7,45 kg
AğırlıkFark
7,3 kg
95,7 cm
GenişlikFark
95,72 cm
43.737,96 cm³
HacimFark
43.800,32 cm³
8,22 cm
KalınlıkFark
8,23 cm
Diğer ÖzelliklerDiğer Özellikler
Nisan 2024
Lansman TarihiFark
Bilgi yok

Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED vs Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED Ekran Boyutu Karşılaştırması

Her iki cihaz da birbirine neredeyse tamamen aynı boyutta bir ekran (yaklaşık 43") sunuyor.

Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED (43")
Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED (43")

Sıkça Sorulan Sorular

Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED mi Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED mi daha iyi?

Yapay zeka değerlendirmesinde Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED 100 üzerinden 73, Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED ise 66 puan aldı. Bu puana göre Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED önde. İki model 5 özellikte ayrışıyor; hangisinin size uygun olduğu bu farklara göre değişir.

Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED ve Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED arasındaki farklar neler?

Öne çıkan farklar (sırasıyla Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED ve Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED): Ekran Teknolojisi: QLED, LED-backlit, LCD vs LED-backlit, LCD; Ağırlık: 7,45 kg vs 7,3 kg; Genişlik: 95,7 cm vs 95,72 cm; Hacim: 43.737,96 cm³ vs 43.800,32 cm³; Kalınlık: 8,22 cm vs 8,23 cm.

Haier 43S800QT 43" 4K (UHD) QLED ve Haier LE43K800UGT 43" 4K (UHD) LED'in ortak özellikleri neler?

Her iki modelde de aynı olan özellikler: Ekran Boyutu: 43" (109 Ekran); Ekran Çözünürlüğü: 3840 x 2160 px; Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz; Çözünürlük Standartı: 4K (UHD); Dikey Görüş Açısı: 178º.