Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED vs Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED Karşılaştırması

Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED
Kazanan

Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED

SKOR
5 - 4
84
Benzerlik Puanı

İki ürünün teknik özellikleri %84 oranında birbiriyle aynıdır.

Puan Karşılaştırması

Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED: 72 PuanHisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED: 68 PuanHisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED: 79 PuanHisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED: 76 PuanHisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED: 82 PuanHisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED: 76 PuanHisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED: 68 PuanHisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED: 72 PuanHisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED: 75 PuanHisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED: 82 PuanTasarım veMalzemePerformansTeknoloji veDonanımKullanıcıDeneyimiFiyat /Performans
Tümünü Göster
Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED75
Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED75
Teknik Özellikler
EkranEkran
Ekran BoyutuFark
42,5" (108 Ekran)
84,6" (215 Ekran)
Piksel YoğunluğuFark
104 ppi
52 ppi
KontrastFark
5.000:1
3.800:1
ParlaklıkFark
300 Nit
400 Nit
SesSes
Ses Çıkış GücüFark
2 x 10 Watt
2 x 15 Watt
EnerjiEnerji
Güç TüketimiFark
42 Watt
128 Watt
BoyutlarBoyutlar
AğırlıkFark
6,1 kg
27,8 kg
GenişlikFark
96,3 cm
0,189 cm
HacimFark
42.755,27 cm³
154.082,25 cm³
KalınlıkFark
7,9 cm
7,5 cm
UzunlukFark
56,2 cm
0,109 cm
EkranEkran
42,5" (108 Ekran)
Ekran BoyutuFark
84,6" (215 Ekran)
104 ppi
Piksel YoğunluğuFark
52 ppi
5.000:1
KontrastFark
3.800:1
300 Nit
ParlaklıkFark
400 Nit
SesSes
2 x 10 Watt
Ses Çıkış GücüFark
2 x 15 Watt
EnerjiEnerji
42 Watt
Güç TüketimiFark
128 Watt
BoyutlarBoyutlar
6,1 kg
AğırlıkFark
27,8 kg
96,3 cm
GenişlikFark
0,189 cm
42.755,27 cm³
HacimFark
154.082,25 cm³
7,9 cm
KalınlıkFark
7,5 cm
56,2 cm
UzunlukFark
0,109 cm

Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED vs Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED Ekran Boyutu Karşılaştırması

Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED modeli, köşeden köşeye 42.10" daha uzun bir ekrana sahip. Bu da toplam kullanım alanının %296.2 daha geniş olduğu anlamına gelir.

Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED (42.5")
Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED (84.6")

Sıkça Sorulan Sorular

Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED mi Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED mi daha iyi?

Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED ve Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED yapay zeka değerlendirmesinde 100 üzerinden 75 ile aynı puanı aldı. İki model 11 özellikte ayrışıyor; hangisinin size uygun olduğu bu farklara göre değişir.

Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED ve Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED arasındaki farklar neler?

Öne çıkan farklar (sırasıyla Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED ve Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED): Ekran Boyutu: 42,5" (108 Ekran) vs 84,6" (215 Ekran); Piksel Yoğunluğu: 104 ppi vs 52 ppi; Kontrast: 5.000:1 vs 3.800:1; Parlaklık: 300 Nit vs 400 Nit; Ses Çıkış Gücü: 2 x 10 Watt vs 2 x 15 Watt.

Hisense 43E7S 43" 4K (UHD) QLED ve Hisense 85E7S 85" 4K (UHD) QLED'in ortak özellikleri neler?

Her iki modelde de aynı olan özellikler: Ekran Çözünürlüğü: 3840 x 2160 px; Ekran Teknolojisi: QLED, LED-backlit, LCD; Ekran Yenileme Hızı: 60 Hz; Çözünürlük Standartı: 4K (UHD); Bit Derinliği: 10 bit.