Tecno Camon 30S vs Vivo V29 Pro Karşılaştırması
Tecno Camon 30S
İki ürünün teknik özellikleri %52 oranında birbiriyle aynıdır.
Puan Karşılaştırması
| Tümünü Göster | 73 | 80 |
|---|---|---|
Teknik Özellikler | ||
| Marka | Tecno | Vivo |
| Ana İşlemci (CPU)Fark | 2x 2.2 Ghz ARM Cortex-A76 | 1x 3.1 Ghz ARM Cortex-A78 |
| GPU FrekansıFark | 1000 MHz | 950 MHz |
| Grafik İşlem Birimi (GPU)Fark | Mali-G57 MC2 | Mali-G610 MC6 |
| İkinci İşlemciFark | 6x 2.0 Ghz ARM Cortex-A55 | 3x 3.0 Ghz ARM Cortex-A78 |
| İşlemci HızıFark | 2.2 Ghz | 3.1 Ghz |
| Üçüncü İşlemciFark | Bilgi yok | 4x 2.00 Ghz ARM Cortex-A55 |
| Yonga SetiFark | MediaTek Helio G100 | MediaTek Dimensity 8200 |
| Ekran / Gövde OranıFark | 89.28 (yüzde) | 90.69 (yüzde) |
| Ekran ÇözünürlüğüFark | 1080x2436 (FHD+) Piksel | 1260x2800 (FHD+) Piksel |
| Ekran En - Boy OranıFark | Bilgi yok | 20:9 |
| Ekran Koruma StandartıFark | Corning Gorilla Glass | Bilgi yok |
| Piksel YoğunluğuFark | 393 Ppi | 453 Ppi |
| Ön Kamera ÇözünürlüğüFark | 13 Megapiksel | 50 Megapiksel |
| Ön Kamera Diyafram AralığıFark | F2.2 | F2.0 |
| Ön Kamera Video ÇözünürlüğüFark | 1440p (Quad HD) 2K | 2160p / 4K |
| Video ÇözünürlüğüFark | 1440p (Quad HD) 2K | 2160p / 4K |
| Batarya KapasitesiFark | 5000 miliamper | 4600 miliamper |
| Hızlı Şarj WattFark | 33 Watt | 80 Watt |
| İşletim Sistemi SürümüFark | Android 14 (U) | Android 13 (T) |
| Kullanıcı ArayüzüFark | HiOS | FunTouch OS |
| 5GFark | Yok | Var |
| AğırlıkFark | 180 gram | 188 gram |
| GenişlikFark | 74.55 mm | 74.37 mm |
| KalınlıkFark | 7.62 mm | 7.46 mm |
| YükseklikFark | 164.49 mm | 164.18 mm |
| Gövde MalzemesiFark | Plastik (Metalik Görünümlü) | Bilgi yok |
| Gövde Malzemesi (Arka Yüzey)Fark | Plastik (Cam Görünümlü) | Cam |
| Hoparlör TürüFark | Stereo Çift Hoparlör | Bilgi yok |
| Lansman TarihiFark | 2024 | 2023 |
| RadyoFark | Var | Bilgi yok |
| SAR DeğeriFark | 1.258 Watt/kg | Bilgi yok |
| Suya DayanıklılıkFark | Var | Bilgi yok |


Tecno Camon 30S vs Vivo V29 Pro Ekran Boyutu Karşılaştırması
Her iki cihaz da birbirine neredeyse tamamen aynı boyutta bir ekran (yaklaşık 6.78") sunuyor.
Karşılaştırmak İsteyebileceğiniz Ürünler
Sıkça Sorulan Sorular
Yapay zeka değerlendirmesinde Tecno Camon 30S 100 üzerinden 73, Vivo V29 Pro ise 80 puan aldı. Bu puana göre Vivo V29 Pro önde. İki model 23 özellikte ayrışıyor; hangisinin size uygun olduğu bu farklara göre değişir.
Öne çıkan farklar (sırasıyla Tecno Camon 30S ve Vivo V29 Pro): Ana İşlemci (CPU): 2x 2.2 Ghz ARM Cortex-A76 vs 1x 3.1 Ghz ARM Cortex-A78; GPU Frekansı: 1000 MHz vs 950 MHz; Grafik İşlem Birimi (GPU): Mali-G57 MC2 vs Mali-G610 MC6; İkinci İşlemci: 6x 2.0 Ghz ARM Cortex-A55 vs 3x 3.0 Ghz ARM Cortex-A78; İşlemci Hızı: 2.2 Ghz vs 3.1 Ghz.
Her iki modelde de aynı olan özellikler: Dahili Depolama: 256 GB; Bellek (RAM): 8 GB; İşlemci Çekirdek Sayısı: 8 Çekirdek; İşlemci Mimarisi: 64 bit; Ekran Boyutu: 6.78 inç.








